Artystyczna fotografia ślubna.

FOTOGRAFIA

Są chwile szczególne które pozostają w naszej pamięci, które pragniemy zatrzymać w czasie i zachować na zawsze.

Takie są fotografie ślubne, ponadczasowe i zapadają w pamieć. Fotografia ślubna to zapamiętywanie nawet najdrobniejszych szczegółów i gestów, które współtworzą magię tego wyjątkowego dnia. Obecność fotografa w trakcie przygotowań do ślubu, podczas samej ceremonii, zabawy weselnej czy pleneru ślubnego pozwoli uwiecznić to niezwykłe wydarzenie.

Sekret magii profesjonalnej fotografii ślubnej to nie tylko dokumentowanie stałych zdarzeń ceremonii ślubnej czy wesela, ale również tworzenie kadrów, które pozwalają zapamiętać towarzyszące Wam emocje, gesty, uczucia. Fotografia ślubna to połączenie artystycznych ujęć z umiejętnym i pełnym subtelności zaobserwowaniem i zatrzymaniem w kadrze drobnych gestów i wzruszeń, które składają się na ten wyjątkowy dzień.

Przygotowania do ślubu

Będąc z nami wystarczająco wcześniej, mam czas, aby przyzwyczaić Was do swojej obecności i ośmielić, przez co podczas w najważniejszych chwilach tego dnia, będziecie zachowywać się naturalnie.

To świetna okazja, aby pokazać piękny stroik ułożony z kwiatów i świec, z imionami lub inicjałami pary młodej. Takie szczegóły pięknie prezentują się na zdjęciach, a w innym miejscu i  o innym czasie nie ma za bardzo możliwości, aby stworzyć takie arcydzieło. Zapinanie kolczyków, ożywiona rozmowa mamy ze świadkową jak założyć welon. Takie chwile na pewno dodadzą czaru w waszym ślubnym reportażu.

Ślub

Chwile skupienia, cisza w której słychać bicie Waszych serc.
Trzeba chwytać ten moment. Fotograf musi być wszędzie, ale tak jakby go nie było, odnajdywać emocje i zatrzymywać to co najbardziej ulotne. Nie wszyscy to potrafią.

Wesele

Kocham fotografować, daje mi to możliwość spotykania na swojej drodze niezwykłych ludzi, których historię mogę opowiadać.

Gdy już minie stres związany ze ślubną przysięgą, wtapiam się w weselny zgiełk, opowiadam w kolorowych fotografiach o Was i o Waszych Rodzicach, Świadkach, Gościach. To nie tylko tradycyjny pierwszy toast, taniec, to także Wasze rozmowy z przyjaciółmi, spotkania po latach z dawano niewidziana rodziną. To także prawdziwe emocje dwojga ludzi w pierwszym dniu ich wspólnego życia.

Sesja Ślubna

Ślubna sesja zdjęciowa to uwieńczenie zawarcia związku małżeńskiego. Aby była ona wyjątkowa staram się, aby niepowtarzalne chwile zostały z Parą Młodą na zawsze.

Wyszukuję obiektywem nawet najdrobniejsze detale. Jednak błysk w oku pana młodego czy dołeczek w policzku jego ukochanej zawsze najlepiej prezentują się w odpowiednim otoczeniu. Dobrze znam piękne miejsca na Mazowszu, które wspaniale nadają się na klimatyczna sesje ślubną.

Bardzo często proponuję Parze Młodej sesję w plenerze, połączoną z sesją we wnętrzach. Są niedaleko nas piękne zespoły pałacowe, z zadbanymi okazałymi parkami, które udostępniają zabytkowe wnętrza.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska, lub inaczej sesja zaręczynowa to po prostu sesja dla zakochanych, planujących w przyszłości swój ślub, będąca świetną alternatywą lub dodatkiem do pleneru ślubnego.

Zapraszam do oferty foto – wideo.  Współpraca fotografa i operatora kamery oparta jest na wieloletnim doświadczeniu,  wspólnym wypracowywaniu najlepszych ujęć. Dzięki rejestracji z kilku kamer moja praca jest bardziej dyskretna, i daje większe pole swobody dla fotografa.

Możliwe jest zamówienie filmu ślubnego, oraz sesji foto – wideo innego dnia niż ślub bez angażowania dodatkowego fotografa. Podczas jednej sesji ślubnej wykonuję fotografie i ujęcia do teledysku. Dzięki temu nie potrzebujecie się dwa razy szykować na osobne sesje z fotografem i kamerzystą.

Strona w budowie – zapraszam niebawem. Dziękuję.